a társaság: Weifang Magic Lights Kézműves Co., Ltd.
. címe: Északkeleti sarok, a Provincial Road 223 és a Longtai út kereszteződése, Xuanjia falu, Wangliu utca, Weicheng körzet, Weifang város, Shandong tartomány, Kína
telefon: +86-21-33283785
fax: +86-21-64859338
e - mail: Grace@mlcandle.com
Grace Zhang
iroda Marketing igazgató
telefon +86-13153619955
Telefon +86-21-33283785
Fax +86-21-64859338
E-mail Grace@mlcandle.com
Skype Reba163
Wechat +86-13153619955
Julia Shi
iroda Értékesítési vezető
telefon +86-13472779304
Telefon +86-21-33283785
Fax +86-21-64859338
E-mail Julia@mlcandle.com
Skype 892525060
WhatsApp +86-13472779304
Wechat invisiblepine
Kathy Chen
iroda Sales
telefon +86-13472530393
Telefon +86-21-33283785
Fax +86-21-64859338
E-mail kathy@mlcandle.com
Skype +86-13472530393
WhatsApp +86-13472530393
Wechat +86-13472530393
Rachel Yang
iroda Sales
telefon +86-13262872040
Telefon +86-21-33283785
Fax +86-21-64859338
E-mail Rachel@mlcandle.com
Wechat +86-15278328268
Andy Zhang
iroda Sales
telefon +86-15956513132
Telefon +86-21-33283785
Fax +86-21-64859338
E-mail Andy@mlcandle.com
Wechat +86-15956513132
Jessie Xu
iroda Sales
telefon +86-13653979060
Telefon +86-21-33283785
Fax +86-21-64859338
E-mail jessie@mlcandle.com
Skype +86-13653979060
Wechat mei24253637
Szerezd meg a legújabb árat? A lehető leghamarabb válaszolunk (12 órán belül)